LUPAMAT KOMPRESÖR

Гвинтові компресори

Призначені для безперебійного постачання пневматичного обладнання стисненим повітрям на виробництві

Обладнання гвинтового типу є сучасним і економічним рішенням для подачі повітря під тиском. Установки відрізняються малим енергоспоживанням та невибагливі до умов експлуатації. На відміну від поршневого, гвинтовий компресор надійніший, ефективніший і тихіший у роботі.

Переваги гвинтових компресорів

Економічність – ціна кубічного метра повітряної маси, що виробляється гвинтовою моделлю компресора, нижча порівняно з поршневою.


Низький рівень шуму – завдяки шумоізоляції корпусу та конструктивним особливостям, обладнання встановлюють у виробничих приміщеннях близько до точки використання стисненого повітря, у результаті – зменшиться витрати на монтаж, а через близьке розташування – втрати повітря.
Простота управління - електронне управління, залежно від різновиду гвинтового компресора, контролює напрацювання, робочий тиск, навантаження-розвантаження, посилає сервісні повідомлення про майбутнє техобслуговування або можливі несправності.
Велика гамма за продуктивністю під будь-які завдання.
При підборі постачальника компресорного обладнання наша компанія спиралася на три критерії:
запити споживачів; робочі характеристики; співвідношення ціни та якості.
Зібравши всі ці фактори, ТМ Каллафат розпочала співпрацю з LUPAMAT KOMPRESÖR
У гвинтових компресорах LUPAMAT KOMPRESÖR
тепло, що виділяється після стиснення повітря та олії у гвинті, та тепло, що виробляється електродвигуном, може бути отримане у вигляді енергії.

Lupamat з їх інноваційним підходом, технологічним розвитком та дослідженнями в галузі НДДКР забезпечують максимальну надійність та чудову продуктивність та пропонують рішення, які зводять до мінімуму зростаючі витрати на електроенергію.

У гвинтових компресорах LUPAMAT KOMPRESÖR
тепло, що виділяється після стиснення повітря та олії у гвинті, та тепло, що виробляється електродвигуном, може бути отримане у вигляді енергії.
За запитом і замовленням клієнта 91% теплової енергії, що скидається, може рекуперуватися
За рахунок вторинного використання і може використовуватися для різних цілей в обігріваються частинах, таких як офіси або інших секторах.
Вітаємо! Ви обрали обладнання, і тепер ТМ Калафат працює над комерційною пропозицією. Залиште свої дані для зв'язку
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»
Склад
Назад