Матриці і пуансони італійського виробництва Eurostamp

Пуансони

Пуансон - це інструмент, що використовується в листогибочних верстатах для формування матеріалу. Він має форму частини, що виступає, яка натискає на лист металу, щоб зігнути його в потрібну форму. Пуансони бувають різних форм та розмірів залежно від необхідного виду вигину.

Матриці

Матриця – це протилежний елемент до пуансону. Вона є поверхнею, де лист металу лягає для вигину. Матриця зазвичай має поглиблення або канавки, що відповідають формі, яку потрібно створити. При стисканні пуансону та матриці лист металу гнеться і отримує потрібну форму.

Матриці і пуансони в листозгині

Разом пуансон і матриця складають основні елементи листозгину, що дозволяють формувати листовий метал різні геометричні форми, такі як кути, кромки і канавки. Шляхом правильного налаштування та використання пуансонів та матриць можна досягти широкого спектру вигинів та форм листового металу.

Висновок:
Якість виробів безпосередньо залежить від точності виготовлення матриць і пуансонів. Вони повинні мати точні геометричні розміри та форми. Для якісного результату з максимальною точністю необхідно постійно стежити за робочою поверхнею матриць і пуансонів. Потрібно, щоб вона була рівною без тріщин, задирок, пробоїн, виступів, зазорів та інших деформацій. Все це безпосередньо впливатиме на кінцеву якість майбутнього виробу.

Деталі виготовлені клієнтами Kalafat на листозгинах DENER

Заручившись підтримкою одного з найбільших виробників металообробного обладнання в Туреччині Dener Makina, ТМ Калафат напрацював величезний список задоволених клієнтів-партнерів, які завжди звертаються до нас повторно. Телефонуйте, наші спеціалісти проконсультують вас і підкажуть в оптимальне рішення для вашої діяльності.В Україні представлена ​​вся лінійка листозгинів Dener.