Вальцювання листового металу

Вальцовка листового металу

Процес формування листового металу шляхом його пропускання через вальці. Металевий лист подається між валами, що обертаються, які чинять на нього тиск, змінюючи його форму і товщину відповідно до вимог проекту.

Вальці:

Це станок, оснащений валками, які виконують згинання (закручування) листового металу, а в кінцевому результаті якісно виконану радіусну деталь.

Вальцовачні станки розрізняють за кількістю гибочних валів: двовалкові, трьохвалкові і чотирьохвалкові. А сама вальцовка листа може мати різні конфігурації та розміри , залежно від необхідного кінцевого продукту.

Трьохвалкові станки для листового металу

Тривалкові згинальні машини з симетричним розташуванням валів дозволяють проводити попередній підгин та конічний вигин заготовки. Основною відмінністю від чотиривалкових листозгинів є необхідність розвертати деталь для підгинання з двох сторін, причому на тривалкових вальцях довжина прямої ділянки, яка залишається після підгинання більша, ніж на чотирьохвалкових вальцях.

Назад
Чотирьохвалкові станки для вальцовки листового металу

Чотирьохвалковий згинальний станок, призначений для прокатування листового металу та отримання циліндричних, конічних та дугоподібних виробів. Як і на всіх листозгинальних вальцях передбачено підгинання країв листа.

Основною перевагою чотиривалкових вальців є можливість отримання готового виробу за одну установку заготовки, так як підгинання здійснюється на початок прокату з одного боку і наприкінці прокатки з іншого боку, або спочатку робиться підгинання по краях, а потім прокатка виробу.
Назад
Також ви можете знайти відео з різними типами вальців від ТМ Калафат за посиланням: youtube.com/@Kalafat-UA