Окупність листозгинального пресу

Сумніви
При купівлі обладнання виробники зіштовхуються із сумнівами щодо окупності обладнання та доцільності його придбання. Оскільки ми один із найбільших постачальників металообробного обладнання в Україні з величезним досвідом у цій сфері, ми вирішили порахувати окупність, спираючись на дані наших клієнтів.

Припустимо, що у вас немає листозгинального преса і ви думаєте над придбанням такого обладнання. Докладніше про види листогибів читайте нашу статтю
Приблизний підхід до розрахунку окупності
Вартість гину в Україні на квітень 2024 року варіюється в залежності від регіону, типу матеріалу, товщини, довжини, складності та починається від 12 грн/гин з ПДВ(0,29 євро/гин).
Фактична кількість згинів залежить від багатьох чинників. На практиці, у клієнтів Калафат, за зміну враховуючи всі фактори техніки безпеки та правил праці виходить від 1500 (гідравлічний листогин Dener SX1560) до 4500 (електромеханічний листозгин Dener DDM4015) згинів!
В середньому за день гідравлічний верстат 1500×12грн=18 000 грн (425 євро)
В середньому за день електричний верстат до 3500×12грн=42 000 грн (1000 євро)
Якщо розглянути в межах місяця, від 8 500 до 22 000 євро.
В розрахунок не включені всі операційні витрати, такі як: електроенергія, обслуговування обладнання, витратні матеріали , тощо. Ці витрати можуть варіюватися в залежності від вашого регіону та конкретних умов експлуатації.
Також має значення наявність інструменту для згинального верстата. Для роботи з різним листом вам потрібні відповідні матриці та пуансони. Ознайомитись з ними ви можете у нашій статті або проконсультуватися зі спеціалістами ТМ Калафат.

Детальніше про матриці та пуансони в роботі з листогибами читайте нашу статтю

Окупність від 12 до 18 місяців із урахуванням усіх витрат
Окупність: розділіть загальну вартість листозгинального пресу на очікуваний чистий прибуток з продажу продукції в одиницю часу (наприклад, на місяць). Отримане число і буде показувати, через скільки часу ваш листозгинальний прес окупиться. По факту від 12 до 18 місяців із урахуванням усіх витрат. Це загальний метод розрахунку окупності, який може вимагати додаткової деталізації в залежності від конкретних умов вашого бізнесу.

Деталі виготовлені клієнтами Kalafat на листозгинах DENER
Наша стаття має не лише інформаційний, а й практичний характер, побудований на:
1) сотнях поставлених верстатів для обробки металу
2) нашому досвіді як найбільшого постачальника, який має у своєму портфелі тисячі угод у сфері металообробки.
3) Сервісній підтримці сотень найбільших виробників в Україні

Заручившись підтримкою одного з найбільших виробників металообробного обладнання в Туреччині Dener Makina, ТМ Калафат напрацював величезний список задоволених клієнтів-партнерів, які завжди звертаються до нас повторно. Телефонуйте, наші спеціалісти проконсультують вас і підкажуть в оптимальне рішення для вашої діяльності.В Україні представлена ​​вся лінійка листозгинів Dener.