Листозгинальний станок

Листозгинальний прес

Це верстат для обробки металевих листів. Він використовується для виготовлення виробів з листового металу, таких як кузовні деталі автомобілів, кріплення, корпуси приладів, труб, контейнерів і т.д.

Сам процес може виконуватись різними способами, включаючи гідравлічний, механічний чи електричний привід. Докладніше про види листогибів читайте нашу статтю

Матриці та пуансони для листозгинального станка з ЧПУ

Основним принципом роботи листозгинального верстата є вигин листа за допомогою інструментів або прес-форм. Одним з важливих факторів є налаштування інструменту. Якщо пуансон і матриця не налаштовані на оптимальну роботу, це може призвести до недостатньої передачі потужності на лист металу. Детальніше про матриці та пуансони в роботі з листогибами читайте нашу статтю

ВАЖЛИВО

Листозгинальний прес не видає повної потужності при згинанні листа меншої ширини ніж ширина листозгину! Існують технічні обмеження та характеристики преса, що обмежують його можливості під час роботи з такими листами.

Залежно від ширини заготовки, яку вам потрібно зігнути, листозгинальний прес видає пропорції потужності, зображені на малюнку.

Розглянемо на прикладі станка Dener SX30135,

довжиною 3000мм та потужністю 135т:

довжина 3000 мм - 135 т (100% від загальної потужності)

довжина 2250 мм - 128 т (95% від загальної потужності)

довжина 1500 мм - 100 т (75% від загальної потужності)

довжина 1000 мм - 87 т (65% від загальної потужності)

Враховуйте ці показники при виборі обладнання

Листозгинальний верстат є невід'ємною частиною промислового виробництва металевих виробів та використовуються у різних сферах, включаючи автомобільну промисловість, будівництво, суднобудування, виробництво електроніки та інші.

Деталі виготовлені клієнтами Kalafat на листозгинах DENER

Заручившись підтримкою одного з найбільших виробників металообробного обладнання в Туреччині Dener Makina, ТМ Калафат напрацював величезний список задоволених клієнтів-партнерів, які завжди звертаються до нас повторно. Телефонуйте, наші спеціалісти проконсультують вас і підкажуть в оптимальне рішення для вашої діяльності.В Україні представлена ​​вся лінійка листозгинів Dener.